• Nr - 06.jpg
  • Nr - 07.jpg
  • Nr - 08.jpg
  • Nr - 02.jpg
  • Nr - 04.jpg
  • Nr - 03.jpg
  • Nr - 01.jpg
  • Nr - 05.jpg
logo2


Drodzy Państwo,

Jako zespół osób - katolików zaangażowanych w życie Kościoła i wiele inicjatyw kościelnych, religijnych oraz współpracujących z różnymi ośrodkami akademickimi, naukowymi, duszpasterskimi, profilaktycznymi, wychodzimy do Was Państwo naprzeciw z naszą kolejną propozycją. Tym razem dotyczy ona udzielania Wam lub Waszym Znajomym pomocy duchowej i to w szerokim tego słowa znaczeniu. Często trapi nas jakieś duchowe strapienie albo zadajemy sobie w wierze pytania, na które trudno samemu odpowiedzieć. Czasem dobrze, jeśli na nasze duchowe przeżycie spojrzy ktoś z boku. Słowem dobrze czasem spotkać „duchowego towarzysza”. Przecież wszyscy doświadczamy wielu zagrożeń, słabości, wielu z nas nie wie, jakie podjąć wtedy działania, decyzje, postanowienia, aby znów odzyskać pokój serca i ducha, aby stać się na nowo człowiekiem Boga, cieszyć się życiem i tym wszystkim co nas otacza.

W tym miejscu oprócz informacji ważnych, formacyjnych, opisowych, zamieszczać będziemy różne porady, myśli, refleksje, które – mamy nadzieję – pomogą Wam w codziennym życiu, w rozwiązywaniu wielu trudnych spraw duchowych, kwestii czy problemów.

Proponujemy, aby wszelkie zapytania, uwagi kierować poprzez „Formularz kontaktowy”, znajdujący się na stronie głównej, ale wewnątrz zakładki: „KONTAKT”. Tam jest specjalny formularz poprzez który można z nami nawiązać kontakt.

Tu znajdziecie także Państwo wiele ciekawych informacji, tekstów, które będą na bieżąco zamieszczane dla Waszego dobra jako pomoc duchowa, w formie bloków tematycznych. Będziemy też na bieżąco podawać strony internetowe zespołów, osób, instytucji zajmujących się profesjonalnie i w duchu katolickim w wielu dziedzinach życia. Wiemy, że jeśli Państwo nie będziecie mieć potrzeby osobiście z takiej pomocy skorzystać, to można zarekomendować naszą pomoc bądź polecić ja innym a także można polecić daną stronę internetową tym, którzy takiej fachowej, pomocy potrzebują.

POLECAMY:

Okultyzm – proszę wejść na stronę – www.gbacik.is.net.pl