• Foto-01.jpg
  • Foto-08.jpg
  • Foto-06.JPG
  • Foto-05.JPG
  • Foto-03.JPG
  • Foto-04.JPG
  • Foto-07.jpg
  • Foto-02.jpg


Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest:


1) Zarejestrowanie się drogą mailową;


2) Obowiązek dokonania opłaty najpóźniej w dniu konferencji;

3) Przesłanie streszczenia wystąpienia (referatu) lub podania głównych jego tez, celem przyporządkowania prelegenta do danej sekcji tematycznej - najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem konferencji.

REJESTRACJA:
Rejestracji można dokonać następująco: wejść na stronę www.pedkat.pl a następnie na zakładkę „Konferencje”, kolejno na zakładkę „Planowane”, wybrać tam zakładkę „Karta zgłoszenia”. Po wypełnieniu „Karty zgłoszenia” proszę wysłać ją pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Rejestracja” klikając w polecenie "Wyślij".

WPŁATA (jeśli takowa opłata jest obowiązkowa):

1. Wpłaty dokonujemy przynajmniej na 3 dni przed rozpoczęciem konferencji na konto Fundacji Campus w Stalowej Woli (dane poniżej). W wyjątkowych sytuacjach opłaty dokonujemy w dniu konferencji.

2. Za udział w konferencji i publikowanie tekstu nie wystawiamy faktury a jedynie rachunek

3. Niestety nie jest możliwa płatność kartą kredytową. Przepraszamy za kłopot.

4. Obowiązek udziału w całej konferencji jest obowiązkowy.KOSZT UCZESTNICTWA W KONFERENCJI
Opłata konferencyjna jest dokonywana przed udziałem w konferencji na konto Fundacji Campus w Stalowej Woli lub w wysjątkowych sytuacjach w dniu konferencji. Wysokość opłaty w roku akad. 2021/2022 wynosi 150 złotych.

Dane do przelewu: Fundacja Campus w Stalowej Woli, ul. Skoczyńskiego 8/15; 37-450 Stalowa Wola.

Dane banku: Bank Pekao S.A. O/Stalowa Wola, ul. Wolności 17, 37-450 Stalowa Wola.

Nr konta bankowego: 62 1240 2799 1111 0010 4858 9139

Uwaga!
W ramach opłaty konferencji organizator zapewnia: materiały konferencyjne, przesyła certyfikat i program konferencji. Natomiast koszt zakupu publikacji określany będzie po jej ukazaniu się drukiem, gdyż uzależnione to jest od ilości stron danej publikacji, kosztów druku oraz wielkości  nakładu. Ponadto nie zwracamy wnesionych opłat z tytułu uczestnictwa konferencji, jeśli nieobecność jest spowodowana ze strony uczestnika konferencji.