• Foto nr 01.jpg
  • Foto nr 02.jpg
  • Foto nr 03.jpg
  • Foto nr 04.jpg
  • Foto nr 05.jpg
  • Foto nr 06.jpg
  • Foto nr 07.jpg
  • Foto nr 08.jpg
logo2

Zwyciężca konkursuMinęło kilka dni napięcia od rozstrzygnięcia ogłoszonego konkursu na łamach naszej strony. Wielu przy różnych okazjach pytało nas co konkretnie stanowi nagrodę konkursu?. Potrzeba było kilka dni, aby uwzględnić i odpowiednio sprofilować nagrodę dla zwycięzcy, który został nim – już przez nas wspomniany – mgr mec. Piotr Krzyżanowski – prawnik z wykształcenia. Dziś nagrody zostały zwycięzcy przekazane. Odbierający z radością przyjął i wyraził jednocześnie wielkie zaskoczenie jej wielkością, różnorodnością i wartością. Jak wielokrotnie podkreślał w czasie spotkania, iż nie spodziewał się aż takiej wartościowej nagrody. Owszem, czekał na ten moment z dużą niecierpliwością, wielką dozą zwykłej ciekawości, bowiem informacja konkursowa przedstawiona została w taki sposób, że trudno było nie mieć napięcia i być obojętnym na ten fakt. Podkreślał także, iż na długo zapamięta ową noc z 30/31 grudnia 2019 roku czuwając wówczas niemal całą noc, aby w odpowiednim momencie wykonać i przesłać screen strony internetowej z liczbą 350 tys. odsłon. Wartość całkowity nagrody wynosi około pięć tysięcy złotych. Dziś można doskonale zrozumieć dlaczego to w tę grudniową noc niemal 200 osób czuwało nad spełnieniem warunku konkursu. Okazało się, że warto było. Inną kwestią jest to, że zwykle tylko jedna osoba zostaje zwycięzcą.

Co aby i Państwa dłużej nie trzymać w napięciu oznajmiamy, że w skład nagrody zwycięzca w dniu dzisiejszym otrzymał:
1/ Bezpłatny tygodniowy pobyt w Wiecznym Mieście;
2/. Ikona św. Iwo – patrona prawników;
3/. Gratulacyjny tort dla 40 osób;
4/. Dicta – zbiór łacińskich sentencji, przysłów, zwrotów, powiedzeń;
5/. Okolicznościowa filiżanka do kawy – wykonana na specjalną okoliczność;
6/. Odpowiedni zasób kawy do kancelarii;
7/. Skórzana teczka dostosowana do potrzeb mecenasa;
8/. Podręczny skórzany notatnik.
9/. Gratulacyjny upominek słodyczy.
Ten oto zestaw stanowił nagrodę dla naszego zwycięzcy Pana Piotra. Jeszcze raz w tym miejscu szczerze mu gratulujemy. Wszystkie elementy nagrody zostały mu przekazane jedynie pozostał do realizacji pobyt w Wiecznym Mieście. Również i w tym zakresie została daleko zaawansowana realizacja wyjazdu – jest rezerwacja na czas pobytu w Rzymie. Przedstawiony również został program, który obejmie oprócz elementów turystycznych aspekty pielgrzymkowe.

Pozostaje jeden wniosek na przyszłość – szczególnie dla zainteresowanych tym, co proponujemy na naszej stronie internetowej: „Czuwajcie…”. Jak się okazuje, czuwanie popłaca nie tylko to w wymiarze o którym mowa w Biblii, ale także w tym wymiarze ziemskim. Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony. Czekamy na Państwa sugestie, propozycje, tekstu, uwagi, projekty itp.. Będzie nam miło podjąć z Państwem współpracę zarówno w obszarze naukowym jak i szeroko pojętym wymiarze społecznym, kulturalnym.

Ikona Święty Iwo

Dicta

Okolicznościowy tort